Aż trzy nagrody dla OMI Media House!

Hat trick na Vega Digital Awards!

Takiego sukcesu nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści we wrocławskim biurze OMI. Nasz film dla FIBARO znalazł się wśród reklam i kampanii przygotowanych na zlecenia największych światowych brandów – Jim Beam, Lego, Nike czy BMW. Jury doceniło reżyserię Olgi Misiury oraz montaż filmu FIBARO Mt. Everest Challenge, przyznając w obu kategoriach statuetki Canopus Winner (odpowiednik pierwszej nagrody). Zestaw trofeów zamyka Centauri Winner (drugie miejsce), jaki nasz film otrzymał w kategorii Technology / Science.

Nie jest to pierwszy sukces FIBARO Mt. Everest Challenge. Obraz został zauważony już wcześniej, zdobywając złotego delfina w Cannes w kategorii Integrated Communication.

Vega Digital Awards to międzynarodowy konkurs branży reklamowej, który stawia sobie za cel wyszukiwanie i nagradzanie wyróżniających się realizacji w kreacji i digitalu. Rywalizują ze sobą agencje kreatywne, agencje digital public relations oraz indywidualni artyści z całego świata. Vega szczególny nacisk kładzie nowatorskie podejście, która wyznacza lub będzie wyznaczać przyszłość komunikacji marketingowej w mediach cyfrowych.

Zobacz nagrodzony film!