Film korporacyjny dla Beyond.pl nagrodzony platyną!

Sukces naszej produkcji na Muse Creative Awards

Film zrealizowany dla Beyond.pl otrzymał najwyższą,  platynową statuetkę Muse na festiwalu Muse Creative Awards 2017 w kategorii video – film korporacyjny. Nasza produkcja rywalizowała z korporacyjnymi filmami z całego świata. Były wśród nich prawdziwe perełki, ale to właśnie video OMI zostało wybrankiem jurorów, z czego bardzo się cieszymy.

Jak piszą sami organizatorzy, Muse Creative Awards to międzynarodowy konkurs dla profesjonalistów reklamy i branż kreatywnych, którzy posiedli unikatową zdolność inspirowania innych. Wszystko jedno, czy dzieje się to na etapie konceptu czy designu, za pośrednictwem tradycyjnych czy elektronicznych mediów. Warunkiem wejściowym jest warsztatowe mistrzostwo, za którym stoi oryginalność i wyobraźnia.

Jest nam bardzo miło, że film korporacyjny dla Beyond.pl spełnia tak wyśrubowane wymagania. Produkcja została zauważona już wcześniej, a jej recenzja ukazała się w branżowych mediach informatycznych. Nie zamierzamy jednak osiąść na laurach. Właśnie pracujemy nad kolejnym dużym projektem. Być może przeczytacie o nim przy okazji kolejnych nagród!

Zobacz nagrodzony film!