Czy wciąż wierzysz w Mikołaja?

Istnienie Mikołaja to sprawa względna – my, wychowani na bajkach Disneya, doceniamy czas, który był nam dany na samodzielne rozpracowanie tej magicznej zagadki. To najlepszy sposób na ćwiczenie wyobraźni! Jednak dziś często rodzice przejmują tę rolę.
Koncept narodził się z dyskusji, czy rodzic ma prawo ingerować w wyobrażenie Mikołaja. Czy popularna metoda wychowania dzieci bez kłamstwa to kwestia “dobra dziecka” z akcentem na wzajemną życzliwość, jeśli chodzi o prezenty, czy brutalne odarcie dzieciństwa z fantazji? Postanowiliśmy, że nasza dziewczynka dowie się tego sama – ze wszystkimi konsekwencjami.

Nasza autorska, krótka animacja, zrealizowana tuż przed Bożym Narodzeniem w żartobliwy sposób porusza motyw wiary w Mikołaja.
Postaci zostały zanimowane w kreskówkowym stylu, a inspiracją sceny w korytarzu był motyw z “Lśnienia” Stanleya Kubricka.

Film stał się kluczowym elementem świątecznej akcji mailingowej. Jego dystrybucję wspieraliśmy także na Facebooku i YouTubie, uzyskując łącznie ponad 100 tys. wyświetleń.
To wielka radość być swoim własnym klientem.

KlientOMI Media HouseAgencjaOMI Media HouseRok2017ZakresKreacja, reżyseria, produkcja, postprodukcja