Podniebna rewolucja

Flaris to wyjątkowa realizacja, która przenosi nas w przyszłość, gdzie w garażu, zamiast samochodu, czeka na nas… samolot.

Metalmaster to firma z niepozornego Podgórzyna, gdzie produkowany jest unikalny w skali światowej mały odrzutowiec, który popularyzuje szybki transport i będzie tańszą alternatywą dla luksusowych private jetów. Dzięki naszemu wsparciu produkt jest gotowy, by dumnie ujrzeć światło dzienne.

Z marką Flaris jesteśmy od jej początku. Wspólnie przeszliśmy przez każdy etap kilkunastoletniego procesu – od prototypów, projektowania wnętrza, po gotowy do sprzedaży produkt. Wyposażyliśmy markę w najwyższej jakości materiały będące głównymi elementami komunikacji.

KlientFlarisAgencjaOMI Media HouseRok2019Zakreswebsite design

Flaris airplane 1

Przygoda zaczęła się w 2012 roku od stworzenia renderów prototypu użytych w materiałach promocyjnych – jako pierwsze przedstawiły Flarisa światu. Potem przeszliśmy do renderów poszycia, gdzie zaprezentowaliśmy różne wersje kolorystyczne zaprojektowane przez logotypy.com.

flaris prototyp

Chcieliśmy, by Flaris wydawał się bliższy człowiekowi i był pokazywany nie tylko na renderach. Wtedy pojawiła się sesja produktowa. Zdjęcia pokazują zaawansowaną technologię, design, sam proces produkcji i mimo, że oddają ducha nowoczesności, pokazują też, że w tym produkcie wciąż najważniejszy jest człowiek.

flaris historia zdjęcia

Materiały są wykorzystywane w prasie i w internecie. Dodatkowo na podstawie sesji zdjęciowych, stworzyliśmy video produktowe prezentowane m. in. na targach branżowych Air Paris Show oraz udokumentowaliśmy pierwsze wzniesienie się Flarisa LAR01 w powietrze.

flaris airplane 2

Naszą pracę podsumowaliśmy tworząc stronę internetową – jest dostosowana do olbrzymiego zainteresowania: kupców, mediów, ale też obserwatorów marki.

flaris webdesign