Postawmy Twój produkt w blasku reflektorów

Tu głównym bohaterem jest Twój produkt. Opowiadamy o nim w taki sposób, jakiego potrzebujesz – funkcjonalny lub z odrobiną szaleństwa. Film produktowy może być prezentacją możliwości, pokazem zastosowań, samouczkiem czy nowoczesną instrukcją obsługi. Bez względu na wybraną przez Ciebie konwencję, zadbamy o wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Wiemy, że jedno słowo, konkretne ujęcie czy odpowiednio dobrany lektor mogą przełożyć się na wyniki oglądalności.
Dobrym uzupełnieniem filmów produktowychanimacje 3D, których zadaniem może być wskazanie działania produktu lub zaprezentowanie jego wyjątkowych cech. Dzięki temu filmy z produktem w roli głównej spełniają swoją funkcję i zatrzymują uwagę widza do samego końca.
Reklama czujnika czadu, którą wyprodukowaliśmy dla Fibaro, uwodzi prostotą formy i spokojnym, pogodnym nastrojem. Wszystko po to by mocny, puentujący akcent utwierdził odbiorcę w powadze tematu i pozwolił wybrzmieć rozwiązaniu Fibaro. Film produktowy dla Beyond.pl, czyli digitalowa wycieczka w głąb nowoczesnego data center, dedykowany był grupie zwiedzających naukowców oraz potencjalnych klientów. Przybliża on konkretne szczegóły technicznej infrastruktury, a dodatkowo wprawia w uczucie podróży ścieżkami gigantycznej, światłowodowej magistrali.
Filmy produktowe lubią żyć własnym życiem. Są wykorzystywane przez dystrybutorów w różnych krajach, sklepy internetowe i prywatnych sprzedawców. Wywołują emocje i komentarze, którymi ludzie dzielą się między sobą na portalach i forach. Świetnie sprawdzają się na blogach i serwisach tematycznych. Krótko mówiąc, stają się częścią globalnej i niekończącej się dyskusji internautów. Dlatego tak ważna jest perfekcyjna realizacja. Dobrze zrobiony film będzie reklamował Twój produkt w miejscach, o których nawet nie pomyślałeś.

Przykładowe realizacje


Zaufali nam: