Złożymy wszystkie puzzle w brandingową całość

Podstawowe narzędzie w budowaniu tożsamości marki: identyfikacja wizualna, to znacznie więcej niż logo i zestaw firmowych kolorów. To strategiczna decyzja, od której zależy, jak Twoja marka będzie prezentować się światu. Estetyka jest w tym wypadku tak samo ważna jak spójność z kulturą firmy i osobowością jej produktów. Dlatego prace graficzne poprzedzamy audytem oraz badaniami. Proponujemy tylko przemyślane rozwiązania, które przedstawione za pomocą elementów wizualnych, będą stanowić esencję Twojego brandu.
Jednym z większych wyzwań było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej dla inwestycji Nowy Targ dla Skanska zlokalizowanej w Parku Kulturowym we Wrocławiu, ponieważ musieliśmy pamiętać o uwzględnieniu wytycznych z uchwały powołującej Park Kulturowy na obszarze wrocławskiego Starego Miasta. Większą dozę dowolności zapewnił nam projekt SmartBee Club. Tutaj mogliśmy dać całkowity upust kreatywności – począwszy od znaku, kończąc na designie opakowań. Wybór kolorów, typografii, stworzenie bohaterów marki oraz tonu komunikacji – wszystko zaprojektowaliśmy tak, by wyróżnić brand na rynku zabawek edukacyjnych oraz przykuć uwagę wymagającej grupy odbiorców – dzieci.
Opracowujemy logotypy, dobór typografii i kolorów firmowych, wzory materiałów drukowanych, opakowań, wizytówek i stron internetowych. W zależności od potrzeb mogą być uzupełniane o identyfikację pojazdów, strojów, punktów sprzedaży etc.  Wszystkie te materiały powinny mieć wspólny mianownik, który odróżni je na tle konkurencji i stanie się znakiem rozpoznawczym. Profesjonalnie zaprojektowana identyfikacja wizualna zwiększa świadomość marki wśród odbiorców, co przekłada się wprost na efekty biznesowe.

Przykładowe realizacje


Zaufali nam: