Wcielamy w życie najśmielsze pomysły

Format animacji 3D daje ogromne pole do popisu – zarówno Tobie jak i nam. Razem możemy stworzyć najbardziej abstrakcyjne koncepcje, a nasi graficy 3D i animatorzy tchną w nie życie. Animacje 3D oferują praktycznie nieograniczone możliwości prezentacji produktów i procesów. Dzięki nim możemy zajrzeć do wnętrza pracujących maszyn. To także popularna technika tworzenia filmów animowanych dla dzieci oraz efektów specjalnych w profesjonalnych produkcjach kinowych i telewizyjnych.
Koncepcje przedstawiające powstawanie produktów w sposób inny niż dzieje się to w rzeczywistości, zawsze dają ogromne możliwości do kreatywnego wyżycia się. Tak właśnie było w przypadku świątecznej reklamy dla Adal, gdzie stworzyliśmy śnieżną krainę z magiczną fabryką, kierowaną przez bajkowe stworzenia. Animacje 3D sprawdzają się również w bardziej klasycznych realizacjach, jak choćby w filmie dla Skanska prezentującym najnowszą inwestycję Nowy Targ we Wrocławiu. Tam zachowanie jak największego realizmu odegrało kluczową rolę. Zadaniem filmu było zaprezentowanie wszelkich udogodnień i rozwiązań zastosowanych w budynku, na tyle atrakcyjnie, by wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych najemców.
Tworzymy koncepcje od zera lub pracujemy nad pomysłem razem z klientem, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Nigdy nie tracimy z oczu założonego celu. Poza dbaniem o wizualną formę animacji sprawiamy, aby spełniała ona swoją kluczową funkcję – reklamowała, informowała lub wyjaśniała. To wszystko sprawia, że stworzone przez nas animacje 3D są skutecznym narzędziem marketingowym.

Przykładowe realizacje


Zaufali nam: