Stolarze mówią o…

Miał to być film o szufladach, a wyszedł reportaż, który chwyta za serce.
Przedstawiamy 35-minutowy film dla Blum Polska, wykonany na użytek corocznego promocyjnego roadshow “Blum w trasie”, dla stolarzy i architektów, którzy pracują z produktami firmy Blum. Tego roku setki stolarzy w kinach całej Polski zaskoczyła nowa forma pokazu – film o nich samych!

Podejmując się nietypowej formy jaką jest reportaż, nie do końca byliśmy pewni w jakim duchu film uda nam się zrobić. Jedno było pewne – film będzie taki, jak jego bohaterowie. Do udziału wytypowaliśmy 5 wyjątkowo barwnych osobowości. Speców, którzy nie tylko doskonale władają produktami Blum, ale również mają coś do powiedzenia o branży, trendach na rynku i zmieniających się oczekiwaniach klientów.

Ruszyliśmy w trasę odwiedzając stolarnie w różnych miastach. Współpracując blisko z naszymi bohaterami odkryliśmy jasną i ciemną stronę własnego biznesu oraz poznaliśmy osobiste historie, o których nie zwykło się mówić przed kamerą.

3000 km, 2 miesiące produkcji, 30 godzin materiału, 7 dni w gościnie u wyjątkowych ludzi.
Tak powstał 35-minutowy reportaż o stolarzach, jakiego jeszcze nie było. Film pokazuje nie tylko, jak rzemieślnicy zachowują się w pracy, ale też jak zbierają inspiracje i jacy są prywatnie.
To inne oblicze filmu promującego, gdzie stykamy się z produktem przez pryzmat fachowców.

KlientBlum AgencjaOMI Media HouseRok2018ZakresKreacja, produkcja, postprodukcja

Zwiastuny